Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Město Znojmo

Mobilní rozhlas

To nejdůležitější ze znojemské radnice

Staň se PR specialistou města Znojma

Oddělení vnějších vztahů Městského úřadu Znojmo, které má na starost veškerou komunikaci s veřejností i médii, hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici referent/tka. Zastávat bude úkoly PR specialisty na sociální sítě a nová média. Zájemci se do výběrového řízení mohou hlásit do 29. března 2019. Kompletní informace naleznete v příloženém dokumentu.

Zasedání rady města

Rada města Znojma zasedla k jednání v dnešních odpoledních hodinách. Radní projednávali více než 60 bodů.

Ty nejzásadnější informace přineseme v příštím týdnu. Naleznete je také na www.znojmocity.cz v sekci Tiskové zprávy.

Mázhauzy na vinobraní

Zájemci o provozování tradičního mázhauzu na Znojemském historickém vinobraní 2019 mají možnost získat prostory, kde mohou prezentovat své víno, burčák nebo jinou nabídkou občerstvení. Nabídky lze podat do 25. března 2019. Více na Úřední desce v dokumentech odboru majetkového (ZDE).

První workshop COL

Dnes se uskutečnil úvodní den prvního workshopu v rámci projektu Centrum obnovy společného kulturního dědictví, který společně realizují města Znojmo a Retz, Společně o.p.s. a Donauuniversität Krems – Universität für Weiterbildung.

Workshop se soustředí na různé metody dokumentace kulturního dědictví a bude pokračovat i zítra na znojemském hradu.

Přeshraniční spolupráce

Znojmo se zapojilo do přeshraničního projektu, ve kterém spolupracuje se svým nejbližším partnerským městem Retz a s dalšími deseti dolnorakouskými městy. Všechny se Znojmem spojuje jedna skutečnost – jedná se o historické obce s hradebním opevněním.

V rámci spolupráce se ve Znojmě uskutečnila minulý pátek exkurze pro členy spolku.

Dny Zdraví startují v pátek

Oblíbená série sportovních aktivit, Jarní Dny zdraví, startuje již tento pátek, a to společným během Gránicemi! Behem dvou týdnů se sportovci mohou těšit na Fitness kongres, dvě cyklo vyjížďky, procházku s lesníkem nebo běžecký závod za svitu pouličních lamp.

Festival Jeden svět je tu!

Identita, jistota, bezpečí. To jsou témata, která budou diváky provázet programem Dokumentárního festivalu Jeden svět. 21. ročník festivalu nese motto Bezpečná blízkost a ve Znojmě startuje od 19. do 22. března. Filmové večery v kině Svět nabídnou i setkání se zajímavými hosty.


Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.